Параплани над Дністром

Автор: admin

Традиційні змагання парапланеристів – 14-й «Кубок Дністра – 2011» року пройшли з 1 до 8 травня цього року на дністровських кручах. Центральне місце проведення змагань є вже традиційним – село Нагоряни Вінницької області, неподалік від міста Могилів-Подільський.

Але, в залежності від напряму вітру парапланеристи користувалися для злету і іншими майданчиками (якщо ці кручі можна так назвати). Одне з таких стартових місць – над селом Василівка Сокирянського району.

В змаганнях брали участь 22 спортсмени. Переможцями «Кубку Дністра — 2011» стали четверо парапланеристів. Абсолютною чемпіонкою змагань серед жінок стала москвичка Дарина Рябініна, на другому місці Ольга Мошелкіна з Санкт-Петербургу, третє місце посіла теж росіянка — москвичка Валентина Коротишева.

Серед чоловіків першим став теж москвич Володимир Царьков, на другому і третьому місцях українські спортсмени (відповідно) Юрій Гамайлюк і Роман Котов.