Сокирянська ДЮСШ

Автор: admin

Сокирянська дитячо-юнацька спортивна школа Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», без сумніву, є одною з передових спортивних установ такого напрямку у нашій країні.

Вихованці спортивної школи постійно вберуть участь в першостях області, чемпіонатах України, Юнацьких та Молодіжних іграх України, у Всеукраїнських літніх сільських спортивних іграх, у Республіканських та Міжнародних турнірах в Україні, Румунії, Молдови, Білорусії.

В 2010 р. в Татарстані (Росія) на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед юнаків 1992-94 років народження вихованець школи Микола Ткачук став Чемпіоном світу досягнувши найкращого результату у ваговій категорії 80 кг., в мвсті Мілані (Італія) на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед юніорів М. Ткачук здобув срібну медаль.

В цьому році в місті Хмельницьку на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед дорослих та юніорів Микола став срібним призером, в місті Кам’янець — Подільському на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед студентів Микола Ткачук встановив новий рекорд світу здобувши золоту медаль.

Традиційно 26-й рік підряд Сокирянською ДЮСШ проводиться Міжнародний турнір з боротьби дзюдо на приз міської ради, в якому беруть участь більше 346 учасників із 25 команд України, Росії, Білорусі, Молдови, Угорщини та Румунії.

Кращими спортсменами школи з боротьби дзюдо є:

• Лисий Віталій — Чемпіон України;
  • Бучко Христина — Чемпіонка України;
  • Ліпкін Андрій — срібний призер Чемпіонату України, бронзовий призер Всеукраїнських літніх сільських спортивних ігор ВФСТ «Колос»;
  •  Орчакова Юля — бронзова призерка Чемпіонату України, бронзова призерка Всеукраїнських літніх сільських спортивних ігор ВФСТ «Колос».

Команди з боротьби дзюдо та волейбольна команда юнаків зайняли ІІІ-ті місця на Всеукраїнських літніх сільських спортивних іграх ВФСТ «Колос» під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць» у м. Скадовську.

Сокирянська дитячо-юнацька спортивна школа першою у нашій державі представила Україну у гуманітарному європейському проекті ОРЕN FUN FООТВАLL SСАООLS (відкриті розважальні футбольні школи), розробленому на основі концепції футбольної асоціації в Данії.

За останні 20 років школою підготовлено чимало спортсменів з значними спортивними розрядами з боротьби дзюдо, з самбо та з гирьового спорту: